Firmamız Hakkında | Şirket Profili

GLOBAL AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firması; Yaptığı işleri günümüz teknolojisi ile birleştirerek dünya standartlarına uygun hizmet sunmaktadır.
Adet ve ebat sınırı bulunmadan her müşterisine gösterdiği özen ile konumunu korumanın yanında yükselişi her daim hedef olarak belirler.
GLOBAL AMBALAJ "İsterseniz 1 adet, isterseniz 10.000 adet" anlayışı ile küreselleşen dünyayı koli ve kutu üretiminde toptan ve parekende satışılarıyla sıkıca takip etmektedir. Zengin ürün yelpazesi ve müşterilerinin yüzünü güldürecek fiyatları ile TÜM TÜRKİYE'ye hizmet vermektedir.
MİSYONUMUZ
Uzmanlık, yaratıcılık, takım çalışması, sürekli araştırma ve geliştirme ile güvenilirlik prensiplerini temel alan müşteri odaklı işbirliğimizden oluşan misyonumuz, ihtiyaçları ve beklentileri en ekonomik ve çevre dostu bir anlayışla karşılayarak müşterilerimize ve de topluma daha iyi bir değer ve katkı yaratmaktır.
VİZYONUMUZ
Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.