Koli Üretim Fabrikası

YÜKLÜ KOLİ ÜRETİM HİZMETİ

İster 1 Adet ister 1000 Adet koli siparişlerinizde Global Ambalaj Koli Fabrikası daima yanınızda.

HIZLI KOLİ TESLİMAT AJANTAJI

Siparişlerini, Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde gönderiyoruz. İstanbul içi kamyon bazında teslimatlar ücretsizdir.

ZAMAN'DAN TASARRUF AVANTAJI

Global Ambalaj Koli Fabrikası; Sahip olduğu geniş makina parkuru ile siparişlerinizi anında işleme almaktadır.

SİZE ÖZEL EBATLARDA ÜRETİM

Global Ambalaj Koli Fabrikası'nda size özel çözümler sunmaktayız. Koli ürünlerinde her ebat ve ölçülerde sipariş verebilirsiniz.


Geniş Kapalı Alanımızla Sınırsız Sayıda Üretim

Koli İmalatında koli işleme aşamaları; Koli imalatı oluklu mukavva levhaların çizilmesi, basılması ve birleştirilmesiyle yapılır. Müşterinin isteğine uygun özel kalitede ki siparişler için gerekli oluklu mukavva üretimi tamamlandıktan sonra baskı, kanal açma, çizgi işlemleri tek makineden geçer. Katlama izleri çizilmiş, kapak kanalları açılmış ve istenilen baskıları yapılmış halde ki karton mukavva bu noktadan sonra birleşme işlemi için dikiş makinesine veya yapıştırma ünitesine girer.
Müşterinin talebine göre kenarlara zımba makinesi ile tel dikişi vurulur. Kulak kısmına istenirse yapışma tutkalı sürülerek yapışkanlı hale gelir. Dikiş ve yapıştırma işlemi birbirinden bağımsız işlemlerdir, her ikisi bir arada yapılmamaktadır.
Koli üretimi çok zaman alan bir olay değildir. Örneğin, sipariş miktarı 1.000 adet olan 60x40x40 koli ortalama 40 dakika içerisinde üretilmektedir. Daha büyük bir ebada sahip olan 80x50x50 koli için bu süre ortalama 60 dakikadır. Süre olayında belirleyici husus istenilen kalitede ki oluklu mukavvanın üretimden çıkmasıdır. Karton koli imalatı kenar birleşiminin ardından paketler halinde bağlanır. Orta ölçülere sahip çift oluklu kolilerin 1 paketinde 10 adet koli olacak şekilde çember atılır.
Büyük ebat kolilerin rahat taşınabilir olması sebebiyle paketteki sayısı 5 tanedir. Orta ölçekli tek oluklu kolilerin pakette ki sayısı 25 tanedir. Büyük ebat tek oluklu kolilerin paketi ise 10 adet koli içermektedir. Paketlenmiş koliler paletlerin üzerine istiflenerek müşteriye sevk edilir.

Global Ambalaj Koli Üretim Fabrikası Tanıtım Filmi