Koli Üretim Fabrikası

GLOBAL AMBALAJ FABRİKAMIZ'DA NELER ÜRETİYORUZ;


Koli sektöründe; Her ebatta baskılı-baskısız, yapıştırma-dikişli koli veya kesimli koli imalatını yapmaktayız. GLOBAL AMBALAJOlarak; sektörde birikmiş yılların tecrübesiyle, konusunda uzman personelimiz, kaliteli hizmetimizle Koli sektöründe siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.. Tüm ürünlerde uygun fiyat ve hızlı teslimat için bize ulaşın.Tripleks Paket Kolisi Üretimi


Tripleks kolisi nedir? Nerelerde kullanılır; Tripleks paket kolisi üç kat oluklu mukavvadan oluşturulduğu için tripleks adını almıştır. Ürün dayanıklılık özelliği nedeniyle birçok sektörde kullanılmaktadır.

İhracat Kolisi, Büyük Boy Koli


İhracat Kolisi Üretimi, Taşıma için uygundur TSSSS dopel koli olarakta geçmektedir. Bir çok farklı alanda sağlam bir şekilde paketleme kolisi olarak kullanılabilir özellikte imal edilmiştir.

Dopel Oluklu Mukavva Koliler


Dopel Koli Üretim;; Diğer adıyla çift dalga, güçlü yapısı nedeniyle büyük ağırlıkları taşıyabilir, üst üste istiflenmeye çok uygundur, patlamaya ve delinmeye karsı dayanıklıdır.

Tavalar - Kullanılabilir Tava


Tavalar; kullanım alanları nelerdir? Çeşitli modellerde tasarlanan tavalar, şişe ve kavanoz paketlemesinde en çok tercih edilen ambalaj çeşididir.

Tek Dalga Oluklu Mukavva


Tek dalga mukavva; genellikle yaz sebze meyve dahil, pek çok ürünün ambalajında kullanılır, E dalga, B dalga ve C dalga diye nitelendirilmektedir. Stoklarımızda daima bulunmaktadır.

Taşıma Ve Saklama Kolisi


Taşıma Kolisinin Kullanım Alanları; Karton koli, eşya taşıma kolisi, saklama kolisi, kargo gönderisi gibi birçok farklı alanda sağlam bir şekilde paketleme kolisi olarak kullanılabilir.

Çift Oluklu Koli Üretimi


Çift Oluklu Koli Üretimi; Çift Oluklu Koliler ile ağır ve hacimli eşyalarınızı taşımak için kol üretim fabrikaızdan toptan alımlar için bize ulaşarak sipariş verebilirsniz.

Arşiv Kolisi - Toplu üretim


Arşiv kolisi; Taşıma/saklama kolileri geçici veya uzun süre ile kaldıracak olduğunuz belge, ürün, eşya, ofis, ev malzemeleri depolama veya nakliye amaçlı kullanılan, Oluklu mukavvadan dopel olarak üretilmektedir

Ara Karton - Toplu üretim


Ara Karton; Kolilerin içine koliyi bölme maksadıyla konulan kesilmiş parça mukavvalara ara karton denilir, veya bir diğer adıyla Ayırıcı Karton denilir. Çoğunlukla tesktil firmalarında, ürünlerin arasına konulur.

Standart Koli Üretim Fabrikası


Standart Koli; Standart kolinin bütün kapakları aynı boydadır, dış kapakları kutunun ortasında birleşir, iç kapakları arasında kalan mesafe kutu en–boy ortasına bağlı olarak değişir, pek çok ürünün ambalajı için kullanılır.

Tam Kapaklı Koli Üretim


Tam Kapaklı Koli; Koli dış kapaklarının tam olarak üst üste bindirildiği gibi kullanılan bir koli tipidir, bu tip koliler çökmeye karşı daha dayanıklıdırlar, genelde en ölçüsü dar olan ve yan yüzü üstüne istiflenen kolilerdir.

OKTABİN - 8 Köşeli Kale


Oktabin 8 Köşeli Koli; Endüstriyel dökme ürünlerin ambalajlanmasında kullanılır. Genellikle gövde, alt ve üst kapaktan oluşan 3’lü set halinde tasarlanır. 2 boyutlu stoklanır, kullanılmadığı sürece depoda yer kaplamaz.

Seperatörlü Koli Üretim Hizmeti


Seperatörlü Koli; standart koliden tek farkı, içine konulacak malzemeyi krıılmalara ve çarpmalara karşı koruyan ara bölmelerin olmasından kaynaklanır. Kırılmaya daha müsait ürünlerin paketlenmesi veya taşınmasında kullanılırlar.

Köşebent Kağıt Üretim Hizmeti


Köşebent; Farklı kağıt cinslerinin sıkıştırılması ile elde edilir. Koli içinde mukavemeti artırmak, koli dışında ise devrilmeyi engellemek ve çembere karşı koruma amacıyla kullanılır. Ürünlerin kırılmasına karşı en etkili kağıttır.

Çevre Takviye Kağıt Üretimi


Çevre Takviye; İhtiyaca göre farklı kalitelerde üretilebilir. Kolinin iç yüzeyine sabitlenerek, iç hacmi daraltmadan istenen verimi yaratabilir. Mevcut kutuların performansının artırılması gereken durumlarda en pratik çözümdür.