İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

TRİPLEX KOLİ NEDİR?

Tripleks koli; Üç kat oluklu mukavvanın bir arada kullanılarak meydana getirilen kolilere verilen genel bir isim olan, dört adet düz kartonun içerisine üç levha oluğun yerleştirilmesi sureti ile imal edilen Triplex Koli Çeşitleri, sağlam yapısı ve yüksek mukavemet gücü ile genellikle sanayi sektöründe kullanılan bir ambalaj çeşididir.
Triplex koli;Triplex Oluklu Mukavva Koli olarak da adlandırılan, özellikle ürünleri ihraç edecek firmalar tarafından tercih edilen bu ambalaj seçeneği, bilinen kolilere oranla daha ağır yüklerin indirilip kaldırılmasına ve güvenli bir şekilde nakledilmesine ortam sağlayan, yarım tona kadar olan ağırlıktaki ürünlere transfer yeteneği kazandıran İhracat Kolileri, modern teknolojilerle donatılmış imalthanelerimizde triplexkolici.com garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır.


acil koli üretim fabrikası

BC DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ

Oluklu hattından bir adet İnce ve bir adet İri dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dopel (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 120 -145 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 7 mm ile 7,4 mm arasındadır.


oluklu koli üretim firması koli dalgaları

EB DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ
oluklu mikro dalga koli üretim firması

Oluklu hattından bir adet Mikro ve Bir adet İnce dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dublex (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 150 -184 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 4,2 mm ile 5,8 mm arasındadır.

C DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ
baskı kolisi - baskı baskız koli üretim fabrikası

B dalgadan sonra ortaya çıkan ve her ikisininde iyi özelliklerini taşıyan bu dalga cinsi iyi bir taşıyıcıdır. Baskıda iyi sonuç verir. İri dalgada ki bir metredeki oluk sayısı 120-145, oluk yüksekliği ise 3,5 mm – 3,7 mm arasında değişir.

B DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ
tüm ebat ve ölçülerde koli üretimi yapılır

Oluk yüksekliklerinin ve dalga aralıklarının az olması nedeni ile yüzel ezilmesine karşın diğerlerdinden daha dayanıklı olan B dalga diğerlerine göre baskıya daha uygun bir yüzeye sahiptir. Her çeşit ürünün özellikle kendisi de taşıyıcı olan ürünlerin ambalajında kalıplı kutuların üretiminde yaygın olarak kullanır. İnce dalgada bir metredeki oluk sayısı 150-184, oluk yüksekliği ise 2,1mm – 2,9 mm arasında değişmektedir.

EE DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ
çift dalga koli koli dalgaları koli dikişi

Oluklu hattından iki adet Mikro dalga makinanın çalışmasından meydana gelen EE (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 275 -310 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 2,3 mm ile 3,3 mm arasındadır.

E DALGA KOLİ ÖZELLİKLERİ
ezilmeye karşı dayanıklı e dalga oluklu koli üretim firması

Metredeki oluk sayısının fazla olması nedeni ile mükemmel yüzey ezilme dayanımı olan mikro Dalga (E) baskıda tüm diğer dalga cinslerine göre en iyi sonucu verir. Aynı zamanda hafiftir. Dayananıksız tüketim malları ve hediyelik ambalajlarda kullanılır. Kutu yapımına uygun değildir. Bir metredeki oluk sayısı 275-310, Oluk yüksekliği 1,15mm – 1,65 mm arasındadır.